Nejlevnější povinné ručení

Naše průměrná úspora je více než 1700 Kč

Porovnáváme za Vás nabídky všech pojišťoven v ČR. Získejte komplexní pojištění pro odpovědnou jízdu i Vy!

Naposledy s námi ušetřil: Jiří T.,

Pan Jiří ušetřil 1420 Kč na povinném ručení.

Allianz AXA Česká pojišťovna ČSOB ČPP Generali Slavia Triglav Uniqa Wustenrot

Úspora až 70%

85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je až 1 700 Kč.

Více informací

Zelená karta emailem

Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte zítra poštou.

Více informací

Pneupojištění zdarma

K povinnému ručení získáte pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Více informací

Co říkají naši klienti

"Oceňuju i rychlé a snadné porovnání, které by mě jinak zdržovalo. Díky srovnávači jsem ušetřila půlku pojistného." Hana F., 41 let

Průměrné hodnocení: 5/5

Příklady pojištění

Skutečně to nejlevnější povinné ručení - přesvědčte se sami:

Kia Ceed 1.6 SW/92 kW, rok 2012 Běžná cena: 5546 Kč Naše cena: 2990 Kč

Škoda Octavia 1.9TDI, 2006 Běžná cena: 9010 Kč Naše cena: 4040 Kč

Škoda Fabia 1,4 16V, rok 2007 Běžná cena: 5046 Kč Naše cena: 3850 Kč

Suzuki Swift 1.3i/67 kW, rok 2007 Běžná cena: 4681 Kč Naše cena: 2690 Kč

VW Golf VI 2.0TDi/81 kW, rok 2008 Běžná cena: 9120 Kč Naše cena: 3940 Kč

čpp povinné ručení výměna skla

Srovnání ukončení havarijní pojištění na motorkuVzor pro výpověď povinného ručení ČPP pojišťovna. Odkupné Porovnání Zrušení IŽP do 2 měsíců Blokace životního pojištění kvůli exekuci Havarijní pojištění Zákonné pojištění vozidel online Nejlevnější povinné ručení.Online havarijního pojištění KIAČeska podnikatelská pojištovna - fausti - Srovnání. Diskuze nezaplacené havarijní pojištění sankce alfa romeo. Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení); Havarijní pojištění ve variantě allrisk; Úrazové pojištění řidiče. Povinné ručení a havarijní pojištěníAuto Kelly autorizovaný servis. Povinné ručení a havarijní pojištění Zdá se Vám příliš drahé pojištění Vašeho vozidla? . Jsme smluvní opravnou pojišťoven:Axa povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt (Axa pojištovna) 2014Jak sjednat povinné ručení Jak změnit pojišťovnu. AXA pojišťovna na rozdíl od většiny ostatních pojišťoven nezařazuje vozidla do kategorií dle objemu, ale dle výkonu motoru. Díky této kategorizaci je AXA cenově mimořádně výhodná.

Autoskla - cz | Zlaté stránky

Renovace světel místo drahé výměny. . Výměna autoskel ZDARMA a to z připojištění celního skla nebo povinného ručení viníka, samozřejmě po splnění podmínek vždy Vaší pojišťovny. . Jsme Smluvním Partnerem Pojišťoven. Vyhledávání: "osobních"Levnější povinné ručení ČPP můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Bez nutnosti osobních návštěv si můžete i vy...Povinné ručení Kooperativa v akci pro mladéSrovnávač.cz Zprávy Povinné ručení Povinné ručení Kooperativa v akci pro mladé. Porovnání Sazeb Povinného RučeníNebeSlev.cz: Výměna čelního skla + roční dálniční... Skrz.cz. výměnou a montáží autoskel, které nám pomáhají k odvedení kvalitní práce. Autosklo AC Praha 4 má k dispozici širokou nabídku čelních, bočních a zadních autoskel. Výměna čelního skla ZDARMA z povinného ručení, nebo připojištění. Kooperativa získala titul Nejdynamičtější společnost roku 2007Titul zaměstnavatel roku pro Koperativu. . Česká pojišťovna - změny v pojištění automobilů. Zdražení povinného ručení od Kooperativy Kooperativa: zdražuje připojištění čelního skla a poskytuje vyšší obchodní slevu na povinné ručeníDiskuzní fórum: Povinné ručeníwww.vectra.cz - Vectra Web - vše o vozech Opel Vectra. . Nabízí srovnání 13 povinných ručení největších pojišťoven u nás a rozhodně je to šikovná věcička, jak si povinné ručení vybrat. Hledání: Pojišťovna - Firmy a instituce TOPkontakt.czHledáte nejlevnější povinné ručení, nebo snad požadujete připojištění čelního skla? Nabídka povinného ručení u českých pojišťoven je dnes velice…. Všeobecná Zdravotní Pojišťovna České Republiky Oficiální stránky VZP ČR.

Menu